MČR v MTB a Singltreky v ČR
na konci července (22.7.) jsme zajeli do Brna na Mistrovství ČR v MTB.
I pro ty nejmenší zde byla zajímavá a náročná trať a odvezli jsme si velmi pěkné 13.místo.
Zároveň jsme o tomto víkendu zahájili pouť po Bikeparcích v ČR.
Zatím máme projeto:
SINGLTRAIL Moravský Kras v Jedovnici http://singlekras.cz/
Cykloarénu Vysočina v Novém Městě na Moravě http://www.vysocina.bike/
stihli jsme i menší, ale super MBC Bikepark Kosmonosy https://www.facebook.com/MbcFreerideTeam/
a projeli jsme i Bikepark v Mladé Boleslavi na Štěpánce.
Pokud se Vám článek líbí, prosím sdílejte:
