Rallye Sudety 2018

Sednout po měsíci opět na kolo bolí. Sednout po měsíci opět na kolo a střihnout si nejtěžší maraton v Čechách bolí ještě víc.

Na 113 km trasu Rallye Sudety jsem se vydala bez jakéhokoliv očekávání a bez konkrétních představa , do čeho to vlastně jdu. A jaké to tedy bylo? Po přepáleném začátku jsem si pořádné hrábla na dno na jen s vypětím všech sil dojela do cíle. Nakonec z toho vyšlo celkově páté místo (přičemž to, že mě porazily holky jako je Míňa, Lenka nebo Lucka neberu jako ostudu) a druhá příčka v kategorii…. kdo by si kdy pomyslel že budu stát na stupních vítězů nad Johanou Kolašínovou (ať už byla v jakékoliv kondici :-D)?

Barvy BEKA na Sudetech krom mě obhajoval Jakub Truhlář, který na 60 km trati obsadil celkově 8. místo a skončil 5. v kategorii.