Jelikož se letos nemůžu zúčastnit mého oblíbeného Moraviamana, padla moje volba na dlouhý triatlon v Moritzburgu, což je kousek od Drážďan a tím pádem za humny:-) Přes nepříznivou předpověď slibující déšť je ráno sice zima, ale hezky. Start jako obvykle v sedm ráno, plave se kolem barokního zámku, který můžete znát z pohádky Tři oříšky pro popelku. Plavou se dvě kola skrz malé průplavy s klenbou těsně nad hlavou, […]











Nejnovější komentáře